NOWOŚCI PRODUKTOWE

 

 

Acti 9 – skuteczność godna użytkowników

Wyłącznik modułowy (MCB) do montażu na szynie DIN, uprzednio znany jako Multi 9, to teraz Acti 9

 

 
 
Dwadzieścia jeden nowych patentów i pięć pokoleń doświadczeń sprawia, że Acti 9 stał się nową jakością w dziedzinie wyłączników modułowych (MCB) do montażu na szynie DIN:
  1. Nowy system ComReady: system komunikacji Acti 9 wykorzystuje protokół Modbus i zapewnia dane z rozdzielnic i obwodów w czasie rzeczywistym.
  2. VisiSafe gwarantuje, że system poniżej wyłącznika jest zawsze bezpieczny dzięki napięciu Uimp 6kV, 3. stopniu zanieczyszczenia i napięciu znamionowym izolacji 500 V.
  3. 2. klasa izolacji osłony przedniej zapewnia, że obsługa jest pozbawiona ryzyka przez cały okres użytkowania instalacji.
  4. Mechanizm szybkiego zamykania ogranicza zużycie sprzętu, przyczyniając się do zapobieżenia jego przedwczesnemu wyeksploatowaniu.
  5. VisiTrip sygnalizuje jedynie odpływ, w którym wystąpiło zakłócenie, co umożliwia szybkie zdiagnozowanie problemu i skraca czas przestoju.
  6. Superodporność urządzeń różnicowoprądowych (RCD) Si gwarantuje najwyższy poziom ciągłości pracy.
  7. Stuprocentowa koordynacja między urządzeniami różnicowoprądowymi (RCD) a wyłącznikami modułowymi (MCB) oznacza, że nie trzeba już przeszukiwać tablic koordynacji technicznej.
  8. Nawet bez dodatkowych wejść Reflex iC60, kompleksowy zintegrowany wyłącznik modułowy (MCB), może komunikować się z systemami PLC i EMCS (system monitorowania i sterowania energią).

 

Gama produktów Acti9

Chcesz wiedzieć więcej? KLIKNIJ

 

Indywidualne szkolenia z oferty producentów

2013-08-08

Jeśli chcielibyście Państwo poszerzyć wiedzę z asortymentu wybranego producenta, prosimy o przesłanie wiadomości na szkolenia@elektroskandia.pl, podając:   - nazwę producenta,   - grupy produktowe,   -...

...więcej

Słupy Alumast w ofercie Elektroskandia

2013-07-29

   

...więcej

Nowości Elektro-Plast Opatówek

2013-07-11

...więcej

Nowy przewód instalacyjny NKT Instal PLUS

2013-02-17

...więcej


Please wait

Limit dostepnych miejsc na szkolenie został wyczerpany.

Zapisz się na listę oczekujących.